آخرین مقالات

نحوه چیدمان وسایل در اتاق خواب

نحوه چیدمان وسایل در اتاق خواب

اتاق خواب یک فضای بسیار شخصی است و مدل چیدمان وسایل در آن به نحوه استفاده از اتاق بستگی دارد. اگرچه برخی از قوانین به طور کلی باید رعایت شوند، اما نکات ریز و مهمی وجود دارند که باید در نظر بگیرید. مثلا ترتیب قرار دادن مبلمان در اتاق خواب، به گونه ای که در عین استفاده از سبک و طراحی مناسب، استفاده از فضا و کاربرد نیز به حداکثر میزان ممکن برسد.

انواع میز ناهار خوری

انواع میز ناهار خوری

همانطور که در جریان هستید میز ناهار خوری انواع مختلف بسیاری دارید که شما باید با توجه به میزان فضایی که دارید و همچنین سبک مورد علاقه خود به انتخاب میز ناهار خوری بپردازید. در این مقاله سعی کردیم انواع مختلف میزهای ناهار خوری را برای شما بیان نماییم تا با چشمانی باز محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

عناصر شگفت انگیز طراحی داخلی

عناصر شگفت انگیز طراحی داخلی

در همه ی زمینه ها، هفت معمولا یک عدد جادویی به شمار می آید، در طراحی داخلی نیزاستثنائی وجود ندارد. اگر در تزیین دکوراسیون منزل خود گیر کرده اید، برای الهام گرفتن خلاقانه به هفت عنصر و اصول طراحی داخلی که در ادامه می آید، توجه کنید. در انتهای این مقاله حتما از میزان مهارتی که یاد گرفته اید تعجب خواهید کرد. همراه بهکارچوب باشید، بخوانید تا خودتان متوجه شوید!

چرا باید میز آرایش داشته باشیم؟

چرا باید میز آرایش داشته باشیم؟

بیشترین جایی منزل که از آن برای آرایش کردن استفاده می کنید حمام و دستشویی است، معمولا اگر بخواهید جایی بروید و آماده بشوید، در دستشویی می توانید به راحتی موهایتان را خشک و مرتب کنید، موبایل خود را شارژ کنید. از سینک برای شستشو و تمیزی استفاده کنید، وسایلتان را روی پیشخوان بگذارید و البته یک آینه ی بزرگ و کاربردی هم که دارید. همراه بهکارچوب باشید..

مثل یک حرفه ای مبل بخرید !

مثل یک حرفه ای مبل بخرید !

امروزه به دلیل تنوع برند ها و محصولات لوازم خانگی انتخاب مناسب آن بسیار بسیار سخت و طاقت فرسا شده. ما در وب سایت بهکارچوب همواره در تلاش هستی تا در این مسیر دشوار راهنمای شما باشیم. در این مقاله راهنمای کاملی برای انتخاب مبلمان تهیه کرده ایم تا شما هم با مطالعه آن مثل یک حرفه ای مبل بخرید

استفاده از نظم دهنده کمد و اتاق چه مزیت هایی دارد ؟

استفاده از نظم دهنده کمد و اتاق چه مزیت هایی دارد ؟

استفاده از نظم دهنده ها در کمد و اتاق باعث خواهد شد تا شما نظم و ترتیب ویژه ای در چیدمان لباس خود داشته باشید. برای استفاده از نظم دهنده های کمد باید بنا به نیاز خود خریداری و استفاده نمایید.

راهنمای کامل خرید میز ناهارخوری

راهنمای کامل خرید میز ناهارخوری

یکی از مهمترین وسایل منزل، میز نهارخوری است. میز نهارخوری چه در وسط یا ورودی آشپزخانه باشد و چه در اتاق نهارخوری قرار گرفته باشد، محلی مناسب برای دورهمی ها و یکی از مکان های پر استفاده در هر خانه است. اهمیت میز نهارخوری به مراتب بسیار بیشتر از مبلمان است، جنس میز نهارخوری باید مثل یک سنگ محکم باشد، در عین حال راحت و حتی در بعضی موارد از نظر شکل و اندازه انعطاف پذیر باشد. ما در بهکارچوب موارد ضروری را گرد آوری کردیم که هنگام خرید میز نهارخوری جدید حتما باید بدانید

رفع خطاهای رایج دکوراسیون !

رفع خطاهای رایج دکوراسیون !

دکوراسیون منزل یکی از موارد مهمی است که هر خانمی به آن توجه بسیاری دارد. قبل از خرید فرش و تابلو های نقاشی و خرید وسایل بزرگ مانند مبلمان و میز، به یک برنامه نیاز دارید. لازم است تا با یک فکر و برنامه دقیق پیش بروید. یک استراتژی طراحی مناسب می تواند به شما کمک کند تا از اشتباهات متداول در دکوراسیون جلوگیری کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص مقاله ما را مطالعه فرمایید.

هفت راز برای طراحی قفسه ها

هفت راز برای طراحی قفسه ها

هنگامی که به قفسه های خالی و بزرگ خود نگاه می کنید، ممکن است این حس به شما دست دهد که یک نقاش هستید که به یک بوم خالی خیره شده اید یا نویسنده ای که فکر می کند یک صفحه خالی در اختیار دارد. معمولا سخت است که بدانید چگونه شروع کنید. چگونه می توانم همه چیز را مرتب کنم تا خوب به نظر برسند؟ چگونه می توان موارد را درست گروه بندی کرد؟ آیا باید آن ها را از نظر اندازه یا رنگ تنظیم کنم؟ اگر شما هم مثل ما در ​بهکارچوب این گونه فکر می کنید، حتما می دانید که این ها سؤالاتی هستند که نمی گذارند شب ها راحت بخوابید. خوشبختانه، ما اینجا هستیم تا برخی نکات مربوط به این مسئله را برای شما مطرح کنیم تا قفسه های خود را به بهترین شکل تزئین کرده و زیبائی خانه تان را چندین برابر کنید. همراه ما باشید