چرا باید میز آرایش داشته باشیم؟

چرا باید میز آرایش داشته باشیم؟

میز آرایش برای حرفه ای ها !

بیشترین جایی منزل که از آن برای آرایش کردن استفاده می کنید حمام و دستشویی است، معمولا اگر بخواهید جایی بروید و آماده بشوید، در دستشویی می توانید به راحتی موهایتان را خشک و مرتب کنید، موبایل خود را شارژ کنید. از سینک برای شستشو و تمیزی استفاده کنید، وسایلتان را روی پیشخوان بگذارید و البته یک آینه ی بزرگ و کاربردی هم که دارید.

با این اوصاف، امروز می خواهم شما را قانع کنم که آرایش کردن در دستشویی اشتباه بزرگ و کارحوصله سربری است! وقت آن رسیده تا مراحل آماده شدن را در جای دیگری انجام دهید. راه های بسیار زیادی وجود دارد که علاوه بر کابردی بودن، هیجان انگیز هم هستند. همراه بهکارچوب باشید...

بخار

حمام گرم و پر از بخار بسیار عالی و شگفت انگیز به نظر می رسد. بیایید روراست باشیم، هیچ کس دوست ندارد پس از حمام با حوله ی منجمد و هوای سرد مواجه شود. هرچقدر هم که بخار دوست داشتنی و عالی باشد، به طرز شگفت انگیزی برای محصولات زیبایی شما مضر است! قرار گرفتن کرم های صورت، سایه ها، کانسیلرها، پنکک ها و پرایمر های شما در معرض آب و هوای گرم و مرطوب، راهی مطمئن برای کاهش طول عمر و اثربخشی آن هاست. این محصولات را در جای خشک و خنک نگه دارید و خودتان در طی زمان متوجه تفاوت عجاب انگیز آن می شوید.

  • پس حمام اصلا جایی برای لوازم آرایش شما و مکان مناسب آرایش نیست راه حل می تواند یک میز آرایش حرفه ای در اتاق خوابتان باشد.

    نور طبیعی

    به دنبال یک آرایش بی عیب و نقص هستید؟ یکی از بهترین راه ها آرایش کردن در اتاقی است که نور طبیعی دارد. هرچقدر نور بیشتر باشد، نتیجه بهتر است. نور کافی به شما این امکان را می دهد تا قبل از بیرون رفتن از در منزل، بهترین تصویر از صورت و آرایشتان را داشته باشید.

  • نظرتون راجع به یک آیینه بزرگ روی میز آرایش و چراغ هایی اطراف آن برای تامین نور بیشتر چیست؟

سفید روشن

دیوارهایی با رنگ سفید و روشن را برای هر اتاقی که می خواهید در آن آماده شوید، انتخاب کنید. ما به شخصه فضای سبز یا زرد و رنگارنگ را دوست داریم، اما اشتباه نکنید، رنگ های روشن و جیغ مثل یک چراغ نور رنگی را بازتاب می کنند که باعث می شود آرایش کردن فوق العاده مشکل شود. از طرف دیگر، رنگ سفید از هر نظر به نفع شماست، زیرا سفید منعکس کننده نور طبیعی در اتاق است.

نمایش زیبایی

میز آرایش می توان به زیبایی هرچه بیشتر اتاق شما و دادن انرژی مثبت به شما کمک کند.می توانید تعدادی از لاک ها و برس هایتان را در طبقه ی میز آرایش بچینید، بعضی عطر ها نیز جلوه ی خیلی زیبایی دارند. یکی دیگر از راه هایی که میز آرایش شما را تا چندین برابر زیبا می کند، روشن کردن چند شمع با بوی دلپذیر است. این روش بین بیوتی بلاگر ها نیز محبوب و رایج است.

مخفی کاری

حقیقت این است که همه ی ما چند وسیله آرایشی محبوب داریم که چیزی تا آخر عمر آن ها باقی نمانده. کانسیلر به ته رسیده و رژگونه خرد شده هنوز هم کارتان را به خوبی راه می اندازند اما ظاهر زیبایی برای جلوه دادن به میز آرایش شما ندارند. خب حق هم دارید که همیشه آن ها را دم دست بگذارید. اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که این وسایل می توانند چه منظره بد و شلخته ای را بسازند؟ پیشنهاد ما این است که این وسایل را درون یک کشو بگذارید که علاوه بر دسترس بودن، جلوه ی میز آرایش شما را نیز زیبا تر می کند.

یک اتاق به جای همه جا

دیگر لازم نیست پس از حمام با حوله دور تا دور خانه راه بروید و از این اتاق به آن اتاق به دنبال لباس ها و لوازم آرایش باشید. چه ایده ای بهتر از اینکه میز آرایش و کمد لباس هایتان را هم در اتاق خواب خود قرار دهید؟ با این کار در وقت و انرژی بسیار صرفه جویی خواهید کرد. فقط مطمئن باشید که میز آرایش را در جایی قرار دهید که به اندازه کافی نورگیر طبیعی داشته باشد. دیدید؟ هر چه از اهمیت نور طبیعی بگوییم باز هم کافی نیست.

طبقات در ارتفاع های مختلف

وسایل و چیز هایی را که به ندرت از آن ها استفاده می کنید در طبقات بالاتر بچینبد، لاک ها رنگارنگ و عطر ها گزینه های خوبی هستند. اما لوازم آرایش پر کاربرد را خیلی بالا نگذارید. توصیه ی من این است که این وسایل را در طبقه ای بچینید که هم سطح با دست شما باشد و راحت بتوانید به آن ها دسترسی داشته باشید.

 

به اشتراک بگذارید

برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید

اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.