btn btn-primary pull-right
راهنمای کامل خرید میز ناهارخوری

راهنمای کامل خرید میز ناهارخوری

یکی از مهمترین وسایل منزل، میز نهارخوری است. میز نهارخوری چه در وسط یا ورودی آشپزخانه باشد و چه در اتاق نهارخوری قرار گرفته باشد، محلی مناسب برای دورهمی ها و یکی از مکان های پر استفاده در هر خانه است. اهمیت میز نهارخوری به مراتب بسیار بیشتر از مبلمان است، جنس میز نهارخوری باید مثل یک سنگ محکم باشد، در عین حال راحت و حتی در بعضی موارد از نظر شکل و اندازه انعطاف پذیر باشد. ما در بهکارچوب موارد ضروری را گرد آوری کردیم که هنگام خرید میز نهارخوری جدید حتما باید بدانید

رفع خطاهای رایج دکوراسیون !

رفع خطاهای رایج دکوراسیون !

دکوراسیون منزل یکی از موارد مهمی است که هر خانمی به آن توجه بسیاری دارد. قبل از خرید فرش و تابلو های نقاشی و خرید وسایل بزرگ مانند مبلمان و میز، به یک برنامه نیاز دارید. لازم است تا با یک فکر و برنامه دقیق پیش بروید. یک استراتژی طراحی مناسب می تواند به شما کمک کند تا از اشتباهات متداول در دکوراسیون جلوگیری کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص مقاله ما را مطالعه فرمایید.

هفت راز برای طراحی قفسه ها

هفت راز برای طراحی قفسه ها

هنگامی که به قفسه های خالی و بزرگ خود نگاه می کنید، ممکن است این حس به شما دست دهد که یک نقاش هستید که به یک بوم خالی خیره شده اید یا نویسنده ای که فکر می کند یک صفحه خالی در اختیار دارد. معمولا سخت است که بدانید چگونه شروع کنید. چگونه می توانم همه چیز را مرتب کنم تا خوب به نظر برسند؟ چگونه می توان موارد را درست گروه بندی کرد؟ آیا باید آن ها را از نظر اندازه یا رنگ تنظیم کنم؟ اگر شما هم مثل ما در ​بهکارچوب این گونه فکر می کنید، حتما می دانید که این ها سؤالاتی هستند که نمی گذارند شب ها راحت بخوابید. خوشبختانه، ما اینجا هستیم تا برخی نکات مربوط به این مسئله را برای شما مطرح کنیم تا قفسه های خود را به بهترین شکل تزئین کرده و زیبائی خانه تان را چندین برابر کنید. همراه ما باشید

انواع مبل راحتی

انواع مبل راحتی

مبلمان انواع مختلفی دارند از جمله مبل راحتی؛ انواع مبل راحتی: مبل ال، کاناپه، مبل تخت خواب شو و ... مبلمان بخشی از سرویس های چوبی می باشند که از دیرباز تا کنون طرفداران زیادی داشته اند . شما باید وسیله ای را انتخاب نمایید که که پس از مدتی شما را خسته نکنند و در عین حال همیشه مد باشند. ما به شما محصولات تولیدی بهکارچوب با بهترین کیفیت را پیشنهاد می کنیم.

دانستنی های لازم درباره انواع چوب قسمت اول

دانستنی های لازم درباره انواع چوب قسمت اول

چوب بعنوان یکی از مهمترین مصالح ساختمانی از قدیم مورد استفاده قرار می گرفته و در حال حاضر نیز به صورت چوب ماسیو ،کاغذ،مقوا،فیبر،نئوپان،تخته لایه،چوب ضربه ای و…در همه رشته ها کاربرد دارد.به طوری که میتوان گفت:بسیاری از فعالیتهای روزمره زندگی، بدون وجود چوب امکان پذیر نیست.

دانستنی های لازم درباره انواع چوب قسمت دوم

دانستنی های لازم درباره انواع چوب قسمت دوم

یکی از عللی که چوب را تا به این حد در صنعت ساختمان سازی مورد مصرف قرار داده است نقش های زیبا و جالب انست. این نقوش که کلا بوسیله ی منظم بودن و یا نامنظم بودن الیاف چوب بوجود امده اند اغلب از نظر تجاری و بازار فروش دارای اهمیت می باشند.

چوب های طبیعی

چوب های طبیعی

واژه چوب روسی در بازار چوب ایران به هر نوع چوب سفید رنگ وارداتی از روسیه تلقی میشود و کاربرد آن هم چندان تفاوتی نمی کند در حالیکه این چوب سفید خود شامل گونه های کاملا متفاوت چون نراد، نوئل و انواع کاجها می شوند.

انواع چوب

انواع چوب

چوب به عبارتی تخته‌ای بریده‌شده از تنه درخت است که معمولاً به‌صورت یک‌تکه برش داده می‌شود. اکثراً چوب‌های یک‌تکه را در مبلمان استفاده می‌کنند. بسته به نوع چوبی که شما انتخاب می‌کنید، زیبایی و قدرت محصول تکمیل‌ شده شما، تعیین می‌شود.